اگر شما مایل به ورود به بازار کره هستید،اساسا با مشکلات اولیه ای از جمله تفاوت های فرهنگی و جنبه های تجاری رو به رو هستید. اگرچه ممکن است شما فروشنده یا خریدار واقعی پیدا کنید اما همچنان چالش های تضاد و تفاوت های فرهنگی،اقتصادی و ارتباطی وجود دارد.


شرکت آتوسا رویداد هگمتانه با نام اختصاری BTN قادر به برقراری ارتباطی سازنده بین شما و شرکت های کره ای می باشد. ما استراتژی های موثری برای ورود به بازار و فروش محصولات شرکت شما به وجود اورده ایم . ما توانایی پیداکردن مناسب ترین شرکت و محصول را بر اساس بانک اطلاعاتی جامع و دانش ما نسبت به صنایع هستیم.ما همچنین قادر به مقایسه همه عوامل از جمله قیمت، مشخصات، سهم بازار و نگرش کسب و کار مثبت وغیره ... از طریق خدمات ما، در وقت و پول خود را صرفه جویی کنید.


ما به عنوان یک کانال بازاریابی رسمی به وسیله SMBA (اداره کسب و کار های کوچک و متوسط) و SBC (همکاری تجاری شرکت های کوچک) از سال 2001 در کره منصوب شده ایم.ما از بازاریابی و سرمایه گذاری شرکت های فناوری اطلاعات کره ای از جمله Itxporte و KIICA( آژانس بین الملی همکاری فناوری اطلاعات کره)حمایت می کنیم.ما به مشهور بودن BTN به عنوان تنها دروازه ورود شرکت های کره ای در ایران افتخار می کنیم. ما نیازهای ویژه و خاص شرکت های کره ای و هندی را می دانیم و پاسخ گویی نیاز های مشتریان خود هستیم.